Черкаська громада взяла участь в акції "Різдвяний передзвін"

Дата: 17.01.2022 15:04

15 січня народний аматорський вокальний ансамбль «Перлина» (керівник Наталія Толкачова) Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру взяв участь у обласній культурно-мистецькій акції "Різдвяний передзвін", м. Краматорськ. Фестиваль вертепів та колядників об'єднав творчі аматорські колективи з різних куточків Донецької області. Всього 24 громади представили 40 колективів, участь в акції взяли понад 500 мешканців Донеччини.

В конкурсі «Сяйво різдвяних зірок» (майстриня Катерина Падалка) Черкаська громада зайняла 2 місце! Вітаємо з перемогою!