В закладах культури громади проведено заходи з відзначення 104-ї річниці бою під Крутами

  • 815

29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

 З метою вшанування пам’яті загиблих під Крутами, патріотичного виховання дітей та молоді в закладах культури Черкаської громади  проведено низку інформаційно-просвітницьких заходів під загальною назвою  «За мирний світ під Крутами стояла країна молода».

Зокрема, у бібліотеках було організовано книжкові виставки, проведено історичні  екскурси, тематичні години, вечори пам’яті, години мужності, історико-літературні композиції, бесіди-роздуми.

 Проведені заходи дали змогу глибше пізнати наше непросте минуле, усвідомити, якою тяжкою кров’ю, ворожою і своєю, полито підвалини нашої незалежності.

Всі заходи було проведено із суворим дотриманням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №  1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

 

Відділ культури та туризму

Черкаської селищної ради