Вітаємо лауреатів ІІІ ст. в перший дистанційний тур Міжнародного конкурсу мистецтв "WINTER STORY 2022" ( Romania)

Дата: 10.02.2022 13:07

18.01.2022 - 22.01.2022 відбувся перший дистанційний тур Міжнародного конкурсу мистецтв "WINTER STORY 2022" ( Romania).

1500 учасників з тринадцяти країн світу взяли участь в цьому престижному конкурсі.

Високий рівень майстерності продемонстрували талановиті сольні виконавці школи мистецтв смт Черкаське в інструментальному жанрі:

ЛАУРЕАТИ ІІІ ст. - ХОРОШЕВА ЄЛИЗАВЕТА (скрипка, викладач Галина Фальченко концертмейстер Юлія Федосенко) та КУЗНЕЦОВ МИХАЙЛО (фортепіано, викладач Аліна Алісова ).

Дякуємо журі за визнання наших учнів і чудову організацію конкурсу.

Бажаємо конкурсантам перемоги в другому турі конкурсу, який відбудеться в травні 2022 року в місті Бухарест!