Онлайн нарада для агровиробників

Дата: 21.02.2022 14:30

Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації повідомляє, що 25 лютого 2022 року о 10-00 годині у форматі ZOOM конференції відбудеться чергове засідання робочої групи з розгляду проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам (фермерським господарствам)Донецької області. Зацікавленні агровиробники  можуть прийняти участь за посиланням для підключення.

Посилання для підключення: https://zoom.us/g/Z2439600026 ідентифікатор конференції : 2439600026. код доступу: 0026

Виконком Черкаської селищної ради