Тренінг для сільськогосподарських товаровиробників

Дата: 21.02.2022 15:18

ГО «Східноукраїнська сільськогосподарська дорадча служба» в рамках виконання договору з ФАО «Підтримка впровадження Легкої аграрної консультативної системи, Стратегії підтримки ланцюга створення вартості зернових та олійних культур та Консультаційної програми ваучерів у Донецькій області» буде проводити тренінг за темами : «Технологічні особливості та економічна ефективність вирощування зернових колосових та олійних культур в кліматичних умовах Донецької області» лектор Авраменко Сергій, доктор с/г наук ; «Бізнес – планування : від ідеї до створення успішного бізнесу» лектор Воленщук Наталія, кандидат економічних наук.

Захід відбудеться 24.02.2022 року о  9.00 годині за адресою : смт Олександрівка, вул. Травнева, буд. 17 (Школа мистецтв).