Дата: 21.02.2022 16:00

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

З метою відзначення свята, виховання поваги і любові до рідної мови заклади загальної середньої освіти Черкаської селищної ради провели низку заходів.

Здобувачі освіти та педагогічні працівники виготовляли лепбуки, у яких учні зібрали інформацію про історію свята, цікаві факти про українську мову, прислів’я та загадки про мову та склали питання для вікторини «Мелодійна українська мова».

Проведено мовознавчий турнір на яких діти розгадували ребуси, кросворди та виконували різні цікаві завдання пов’язані з рідною мовою.

В бібліотеках закладів освіти були організовані книжково- ілюстративні виставки, проведений  флешмоб.

Здобувачі освіти намалювали газету «21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

Проведені парад вишиванок, акція «Говоримо та пишемо українською» та написали диктант Єдності.