Повідомлення щодо стану ситуації на території громади!

Дата: 28.02.2022 12:29

Шановні мешканці громади!

Ситуація на території громади стабільна та контрольована

Всі служби установ, організацій, які забезпечують життєдіяльність громади, працюють у штатному режимі.

Школи тимчасово перейшли на дистанційну роботу, дитячі садки не працюють.

Відповідними розпорядженнями голови Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації на території Донецької області та розпорядженням голови Краматорської районної державної адміністрації, районної військової адміністрації, безпосередньо, на території Краматорського району з 27 лютого 2022 року з 17.00 до 08.00 запроваджено комендантську годину та встановлено спеціальний режим світломаскування.

У зв’язку з вищезазначеним звертаюся до фізичних осіб-підприємців, керівників підприємств, організацій з проханням скорегувати робочий графік в межах комендантської години з 08.00 до 17.00.

КП «Громада» працює у штатному режимі, водопостачання та вивіз ТВП здійснюється згідно з графіком.

Перебої з газо- та електропостачанням відсутні.

Стаціонарні відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта» працюють в штатному режимі з 09.00 до 15.00, пересувні відділення - відповідно до затверджених графіків.

Відповідною службою «Ощадбанку» ведеться робота щодо заповнення банкомату готівковими коштами.

Автобусне сполучення між містом Слов’янськ та населеними пунктами громади тимчасово призупинено, станом на 28.02.2022 здійснюється залізничне сполучення приміським поїздом Краматорськ-Близнюки, згідно з графіком.

Зберігайте спокій, користуйтеся лише офіційними джерелами інформації.

Голова Черкаської селищної ради                                      Андрій ГОЛОВАШ