Евакуація насення

Дата: 29.07.2022 14:58

Шановні мешканці Черкаської громади!

Продовжуємо наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України.

Починаючи з 30.07.2022 з м.Покровськ, по парних числах буде відправлятись потяг (безкоштовний) до міста Кропивницький, з наступним довгостроковим компактним розселенням громадян в населених пунктах Кіровоградської області, з забезпеченням евакуйованих безкоштовним харчуванням, гуманітарною допомогою, у вигляді продуктових наборів, а також наданням швидкої грошової допомоги.

Відправлення потяга з Покровська о 16:30.

Черкаською селищною військовою адміністрацією буде забезпечено підвіз жителів громади до евакуаційного потягу у м.Покровськ.

Шановні мешканці громади, залишатися й надалі в Донецькому регіоні вкрай небезпечно не тільки у зв’язку з активними бойовими діями... Вже через декілька місяців розпочнеться осінньо-зимовий опалювальний період. В умовах відсутності газу, постійними перебоями з електропостачанням це буде найскладніша та найхолодніша зима для Донецької області, за всю історію незалежної України.

Бережіть себе та своїх рідних!

Записатись на евакуацію можна за телефонами:

0665612143 - Ольга

0500805914 – Лілія