З Днем Незалежності України!

  • 1241

Шановна громадо!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого свята нашої держави – Дня Незалежності України!

24 серпня 1991 року Україна відновила державну незалежність, що стало вінцем тривалого шляху Українського народу до свободи. Наша незалежність оплачена дорогою ціною – великою кількістю життів тих, хто боровся за ідею вільної України зі зброєю у руках і без неї, незліченною кількістю років втраченої свободи тих, хто сидів за неї у таборах та в’язницях.

Цього року цей день для нас також зі смаком гіркоти від втрат тих, хто боронить нашу землю й назавжди залишиться в наших серцях. Водночас це день, коли ми відчуваємо гордість за гідність, згуртованість і стійкість українців. Кожен з нас робить все для Перемоги на своєму місці, тому це обов’язково здійсниться!

Сьогодні ми як ніколи розуміємо, що таке незалежність і свобода, та прагнемо їх всією душею!

30 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як держава, здатна утверджувати демократичні цінності, відстоювати свободу та гідність, захищати свій суверенітет і територіальну цілісність. Нам вдалося побудувати толерантне суспільство, в якому знаходять спільну мову та взаємну повагу різні етнічні, релігійні, соціальні групи. І, головне, громадяни України готові одностайно зі зброєю у руках захищати незалежність власної держави

Бажаємо вам невичерпної віри в Україну, Перемоги, Миру та спокою, здійснення сміливих планів і добра в кожній родині!