До відома побутових споживачів природного газу

  • 219

Шановні побутові споживачі природного газу!

АТ «Донецькоблгаз» повідомляє, що для здійснення робіт по відновленню газопостачання Вам необхідно надати заявку про відновлення газопостачання через сайт Оператора ГРМ або власноруч заповнити заявку та надати до відповідного УГГ за місцем розташування об’єкту газоспоживання.

В умовах військового стану, затвердженого Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 (з урахуванням всіх змін та доповнень до нього) та веденням активних бойових дій на території Донецької області дана форма заявки  потрібна для формування реєстрів побутових споживачів, яким необхідне відновлення газопостачання для подальшої роботи по фактичному відновленню.

Водночас повідомляємо, що заявка повинна заповнюватися Споживачем (власником) об’єкту газоспоживання або уповноважено особою, яка повинна мати нотаріально завірену довіреність на здійснення дій від імені власника об’єкту по відновленню газопостачання або документ підтверджуючий право на займання об’єкту газоспоживання. При здійсненні фактичного відновлення заявка повинна бути письмово оформлена та підписана. Працівниками АТ «Донецькоблгаз» буде здійснюватися перевірка необхідних документів, які підтверджують право власності, місця реєстрації, довіреності, проектної документації, відповідності встановленого газоспоживаючого обладнання, лічильника тощо.

АТ «Донецькоблгаз» зауважує про те, що після довготривалої відсутності природного газу у газорозподільчих системах відновити газопостачання одразу для всіх побутових споживачів Донецької області дуже важко. Відновлення буде здійснюватися поступово з виконанням всіх чинних норм діючого законодавства та Правил безпеки систем газопостачання, затверджених Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 15.05.2015 № 285. Просимо Вас з розумінням та відповідальністю поставитися до відновлення газопостачання в умовах військової агресії та військового стану.

Для мешканців багатоквартирного сектору АТ «Донецькоблгаз» повідомляє, що для проведення робіт по відновленню газопостачання фахівцям Оператора ГРМ необхідно здійснювати поквартирне обстеження, згідно Правил безпеки систем газопостачання, тому звертаємось з проханням мати змогу забезпечити доступ до приміщення.

Завантажити Заявку на відновлення газопостачання (PDF 117 КБ)

Подати Заявку на відновлення газопостачання on-line

https://oblgaz.donetsk.ua/mul-novyny-donetskoblhazu/informatsiine-povidomlennia/1080-do-vidoma-pobutovykh-spozhyvachiv-pryrodnoho-hazu?fbclid=IwAR3kvKlhYQKOP8n2zvc_Vwe1QCuLtyb3AmY2Hl2GNeFieI54E06_io_B_G8

Інші новини

Всі новини