ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

  • 73

В ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

в Черкаській громаді вшанували пам'ять загиблих героїв

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку День гідності та свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.

   Нинішній день – це день і радощів, і смутку. Революція Гідності, яка розпочалася з виходу молоді на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 року, назавжди змінила українців.

   Сьогодні, на відзначення Дня Гідності та Свободи, відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям в селі Новоселівка. В заході взяли участь начальник Черкаської селищної військової адміністрації Олексій Кривоконь,  представники селищної ради, поліції.

   Учасники зібрання поклали квіти до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів ЗСУ.

Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної сотні, героїв-добровольців, які прямо з Майдану йшли на фронт і віддавали життя заради України і її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.

 

Герої не вмирають!

Інші новини

Всі новини