Разом до працевлаштування!

Дата: 17.01.2023 08:25

Часто для працевлаштування потрібно дуже цього прагнути та отримати допомогу кваліфікованих фахівців. В цьому на власному досвіді переконалась мешканка міста Слов’янська пані Вікторія. В результаті російської агресії жінка втратила спочатку роботу, а потім і спокій. Заради дитини та свого улюбленого собаки, який також дуже нервував та почав чахнути на очах, вона була змушена переїхати до більш спокійного міста в Україні. Кропивницький зустрів переселенку привітно, але робота все ніяк не знаходилась. До цього пані Вікторія працювала фармацевтом, мала в цій галузі неабиякий досвід, але чомусь на новому місці з працевлаштуванням не складалося. І тоді жінка вирішила звернутись по допомогу до фахівців Слов’янського міського центру зайнятості. Спочатку декілька місяців тому отримала статус безробітної особи та почала шукати роботу за допомогою кар’єрного радника, яка запропонувала використовувати для прискорення працевлаштування навіть власні хобі. Одночасно з цим фізична особа-підприємець пан Максим, який теж був переселенцем із Слов’янська, вирішив відкрити власний бізнес в Кропивницькому і в зоомагазин потребував продавця-консультанта. Про це довідались фахівці центру зайнятості та запропонували жінці пройти співбесіду. В результаті роботодавець отримав бажаного працівника, а пані Вікторія роботу, яка приноситиме їй радість.

Тож можливості є завжди, впевнена жінка, але щоб їх побачити потрібна допомога фахівців! Звертайтесь до центру зайнятості і у Вас все теж вийде!

Єдиний портал вакансій з пошуку роботи https://jobportal.dcz.gov.ua

Чат-бот Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram https://bit.ly/2UnnJwh