«Україна соборна. Разом до Перемоги!»💙💛

  • 155

У важкій, витривалій боротьбі за національне визволення та утвердження власної державності наш народ не раз переживав як сумні, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність своїх земель. Традиційно 22 січня все українське суспільство відзначає День Соборності України. Цьогоріч виповнюється 104-та річниця проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.
Тож цього дня, відбулось покладання квітів до могил земляків, які віддали життя, захищаючи незалежність і цілісність України та пам’ятного знаку загиблим військовослужбовцям ЗСУ в с. Новоселівка. В заході взяли участь заступник начальника Черкаської селищної військової адміністрації Роман Романюк, працівники селищної ради, поліції. Присутні вшанували полеглих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів.
Українським захисникам, воїнам, борцям, патріотам – усім тим, хто ціною власного життя здобуває право на свободу та цілісність нашої держави, відстоює незламність української нації, вічна шана та повага!
Ми – єдиний народ, а соборність та незалежність, які виборюють наші захисники на лінії фронту, є запорукою успішного розвитку української державності та гарантованої нашої Перемоги!

Слава Україні!

За матеріалами відділу культури та туризму
Черкаської селищної ради