Укрпошта пропонує роботу

  • 99

 

Цими днями фахівці Слов'янського міського центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій у незвичайному форматіодночасно на двох локаціях: перша - для осіб, які не мали змоги долучитись дистанційно – у приміщенні центру зайнятості, друга - в онлайн-форматі за допомогою сервісу відеоконференцій Google Meet. 

Міні-ярмарок проведено для задоволення потреби в кадрах Донецької дирекції акціонерного товариства "Укрпошта". На сьогоднішній день компанія стабільно працює і її послуги користуються неабияким попитом населення та потребує операторів поштового зв'язку, листоношу та секретаря.

Про актуальні вакансії, вимоги до кандидатів, умови праці, рівень заробітної плати, соціальні гарантії докладно розповіла начальник відділу підбору Радміла Воловецька. 

Пані Радміла не тільки надала вичерпні відповіді на питання шукачів роботи, а й добрала декількох претендентів до кадрового резерву.

В цілому в заході прийняли участь понад 20 безробітних. За результатами співбесіди 4 особи надіслали свої резюме та 3 кандидати  направлені безпосередньо до відділень для співбесіди.

На цьому ми не зупиняємось та продовжуємо працювати далі!