Чому варто навчатись під час війни?

Дата: 11.02.2023 13:42

Навчання – це чудовий інструмент для подолання стресу, відновлення працездатності й конкурентоспроможності. Ось кілька фактів про навчання, що роблять його вдалою ідеєю навіть під час війни:

- дозволяє проявити проактивність;

- має конкретний видимий результат;

- підвищує інтелектуальний потенціал людини, яка навчається;

- допомагає залишатися затребуваним професіоналом, адже життя не стоїть на місці в очікуванні закінчення війни.

Ринок праці динамічно змінюється, ростуть вимоги роботодавця до претендента на вакансію, тому важливість професійного навчання в сучасних умовах важко переоцінити.

Центри професійно – технічної освіти державної служби зайнятості створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

Пропонується широкий спектр напрямів підготовки робітників для багатьох галузей економіки: промисловості, будівництва, агропромислового комплексу, транспорту і зв’язку, сфери послуг тощо.

Під час навчання зареєстровані безробітні отримують допомогу по безробіттю у розмірах і строках, що встановлені відповідно до законодавства України, компенсацію фактичних витрат на проїзд до місця навчання і назад та оплату проживання у гуртожитку.

Професійне навчання здійснюється на договірній основі за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Шановні шукачі роботи, ви знайшли роботу, але вам не вистачає знань, досвіду та компетенції? Зверніться до Слов’янського міського центру зайнятості і отримайте можливість їх здобути!

Інвестиції в знання завжди дають найбільший прибуток!

Консультації за тел. 050-550-54-60