15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

  • 51

Час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували тисячі синів і дочок України, яким довелося нести нелегку військову службу в 16 країнах світу.

Подвиги учасників бойових дій – це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами у сучасному мінливому світі.

За даними Міністерства оборони України, з 1992 року в міжнародних миротворчих операціях взяли участь майже 40 тисяч військовослужбовців. Найбільш масштабною та трагічною була війна в Афганістані, яка тривала 10 років. Через горнило тієї війни пройшли 160 тисяч українців, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3360 – не повернулися до своїх домівок.

З нагоди цієї пам'ятної дати Черкаською селищною військовою адміністрацією було організовано зустрічі з учасниками бойових дій на території інших держав, що мешкають в громаді. Дякуємо за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність. Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров'я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах!