Жителі Черкаської громади отримали гуманітарну допомогу від американської організації Global Empowerment Mission

Дата: 22.02.2023 17:47

22 лютого 2023 року жителі Олександрівського та Новомиколаївського старостинського округу Черкаської громади отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни від американської організації Global Empowerment Mission за фінансової підтримки фонду Howard G. BUFFETT, яку допомагають  доставляти волонтери фонду ГО "ФОНД "ЯКІСТЬ ЖИТТЯ".

Від імені Черкаської селищної військової адміністрації і від імені мешканців громади висловлюємо вам щиру вдячність за  допомогу нашій громаді!

Щиро дякуємо всім, хто в такі важкі часи допомагає й наближує нашу перемогу! Бажаємо вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на вашому життєвому шляху.

Дякуємо за підтримку!

Слава Україні!