Підведені підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 24.02.2023 12:59

Підведені підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022-2023 навчальному році.

✨ІІ місце з хімії посіла Хижняк Анастасія Миколаївна, учениця 8 класу Прелеснеської гімназії Черкаської селищної ради, вчитель - Букатенко Анна Миколаївна.

✨ІІІ місце з української мови посіла Войтюк Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу Черкаського ліцею Черкаської селищної ради, вчитель – Романюк Галина Петрівна.

✨ІІІ місце з історії посів Малишенко Артем Романович, учень 8 класу Черкаської гімназії Черкаської селищної ради, вчитель – Соколова Ганна Іванівна.

🖊Дорогі діти і шановні колеги, прийміть найщиріші вітання та побажання подальших успіхів і здобутків. Ви – наша гордість ! Пишаємось тим, що попри війну, відсутність світла та інші тимчасові негаразди ви змогли взяти участь у олімпіадах і отримати високий результат.💙💛

Освіта Черкаської громади тримає свій фронт гідно!🇺🇦🇺🇦🇺🇦