ВІТАННЯ ЮВІЛЯРЦІ!

Дата: 18.03.2023 09:30

Уже стало доброю традицією вітати із поважним  ювілеєм жителів нашої громади, за плечами яких багаторічний життєвий досвід, мудрість років та невтомна праця, адже вони-це історія нашої громади.

Сьогодні, 18 березня 95-річчя відзначає жителька села Майдан  Штученко Олександра Микитівна, яка присвятила своє життя навчанню та вихованню підростаючого покоління, сіючи в їх душі розумне, добре, вічне.

Від імені Черкаської громади, староста Прелесненського старостинського округу Олег Тютюнник та директор КУ «Центр надання соціальних послуг» привітали довгожительку з поважною датою з побажаннями міцного здоров`я, миру, бадьорості духу та довголіття, завжди бути в колі рідних та близьких.