Онлайн-курс про мінну безпеку «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!»

Дата: 22.03.2023 13:38

ДСНС спільно з Фондом Східна Європа запустили онлайн-курс про мінну безпеку «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!». Ведучим курсу став лідер українського музичного гурту ТНМК, а нині військовий добровольчого батальйону «Реванш» Олег Фагот Михайлюта.

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо ризиків, пов’язаних із поводженням із вибухонебезпечними предметами пропонуємо вам ознайомитися з онлайн-курсом із мінної безпеки, який доступний на освітній онлайн-платформі «Зрозуміло» за посиланням:

Онлайн-курс безкоштовний, складається з п’яти коротких уроків і висвітлює головні питання про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними.

Навчайтеся мінної безпеки самі та діліться цінними знаннями із близькими. Всього пів години можуть зберегти життя вам та вашим рідним!