Щодо видачі гуманітарної допомоги на території Черкаської громади

Дата: 03.04.2023 12:40

Шановні мешканці громади!

📌Вкотре, звертаємося до вас з проханням з розумінням та вдячністю ставитися до волонтерів, благодійних організацій, фондів, представників Збройних сил України та безпосередньо до працівників селищної ради, що залучають гуманітарну допомогу та безпосередньо приймають участь у її видачі мешканцям громади.

‼️ Наголошуємо, що доставка різних видів гуманітарної допомоги має певні особливості та пріоритетність від надавачів цієї допомоги, а саме: наявність торгівельних точок в населених пунктах, зруйноване житло, розміщення релігійних конфесій, особисті стосунки та симпатії до людини!

📌Також повідомляємо, що впродовж березня 2023 року на території Черкаської селищної громади надавалася наступна благодійна допомога:

✔️Благодійна допомога, у вигляді хліба, від Всесвітньої Продовольчої Програми (WFP) та фонду ADRA UKRAINE – мешканцям громади видано 26310 буханок.

✔️Міжнародною організацією World Central Kitchen видано:

🔘смт Черкаське – близько 1500 продуктових наборів;

🔘Олександрівський старостинський округ – близько 800 продуктових наборів;

🔘 Привільський старостинський округ – 528 продуктових наборів;

🔘Прелесненський старостинський округ – 552 продуктових наборів.

🔘Новомиколаївський старостинський округ - 198 продуктових наборів.

✔️ Від Всесвітньої Продовольчої Програми (WFP):

🔘смт Черкаське – близько 1500 продуктових наборів.

✔️Від американської організації Global Empowerment Mission за фінансової підтримки фонду Howard G. BUFFETT, яку допомагають доставляти волонтери фонду ГО "ФОНД "ЯКІСТЬ ЖИТТЯ"

🔘Олександрівський старостинський округ – 563 продуктових наборів та засобів гігієни

🔘Новомиколаївський старостинський округ забезпечено - 350 продуктових наборів та засобів гігієни

✔️ Від Ukraine TrustChain у співпраці з МБФ "Крок з надією" та Церквою Адвентистів:

🔘 Олександрівський старостинський округ - 185 наборів посадкового насіння.

✔️Від Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) дітям від 0 до 14 років

🔘Прелесненський старостинський округ - 22 набори;

🔘Новомиколаївський старостинський округ - 25 наборів.

✔️Від представників Збройних сил України гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування (картопля, цибуля, часник, буряк, морква, консерви, гречка, пшоно, цукор, сіль, олія, квашена капуста та інше) надано

🔘Новомиколаївський старостинський округ - 70 сім’ям з категорії мешканців 60 років і старше.

✔️Від Української Церкви Віри Євангельської та Церкви міста Сєвєродонецька надавалася гуманітарна допомога у вигляді медикаментів, продуктів харчування, засобів гігієни:

🔘Новомиколаївський старостинський округ забезпечено:

- продуктовими наборами – 100 сімей;

- засобами гігієни – 100 сімей;

- наборами, які складалися з: продуктів харчування, медикаментів, шкарпетки, ковдра, подушки – 40 сімей з дітьми.

✔️Від асоціації "Молода Україна" м. Мадрида:

🔘Привільський старостинський округ – 80 упаковок засобів гігієни для лежачих хворих.

Щиро дякуємо всім, хто в такі важкі часи допомагає й наближує нашу Перемогу! Бажаємо вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на вашому життєвому шляху.

Дякуємо за підтримку! 💙💛

Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦