З 3 квітня 2023 року розпочата реєстрація для участі в цьогорічному мультипредметному тесті

Дата: 03.04.2023 15:17

Нагадуємо, що 3 квітня 2023 року розпочата реєстрація для участі в цьогорічному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня.

Національний мультипредметний тест проводиться з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до фахової перед вищої, вищої освіти  та у зв’язку зі здійсненням в особливому порядку в 2023 році прийому на навчання для здобуття ступенів фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, бакалавра, а також ступеня магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування.  НМТ є формою вступного випробування в 2023 році, яке передбачає оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Український центр оцінювання якості освіти забезпечить реєстрацію на НМТ в безпаперовій формі. Аби створити персональні кабінети, вступникам потрібно скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.