Гуманітарна допомога мешканцям громади, що надійшла у квітні 2023 року

Дата: 02.05.2023 16:00

Для забезпечення нагальних потреб гуманітарного характеру, підтримки населення, осіб, що прибувають з місць активних бойових дій, військовослужбовців Черкаською селищною військовою адміністрацією постійно ведеться робота щодо залучення на територію громади міжнародної гуманітарної допомоги.
📌Так, впродовж квітня 2023 року, на території Черкаської селищної громади надавалася наступна благодійна допомога:

✔️Благодійна допомога, у вигляді хліба, від Всесвітньої Продовольчої Програми (WFP) та фонду ADRA UKRAINE в населених пунктах громади видано близько 22 000 буханок.

✔️Від Всесвітньої Продовольчої Програми (WFP) та фонду ADRA UKRAINE:
🔘смт Черкаське – близько 1500 продуктових наборів;
🔘Олександрівський старостинський округ - 1086 продуктових наборів;
🔘Привільський старостинський округ – 746 продуктових наборів;
🔘 Прелесненський старостинський округ – 793 продуктових наборів;
🔘 Новомиколаївський старостинський округ – 289 продуктових наборів.

✔️Від американської організації Global Empowerment Mission за фінансової підтримки фонду Howard G. BUFFETT, яку допомагають доставляти волонтери фонду ГО "ФОНД "ЯКІСТЬ ЖИТТЯ" видано:
🔘смт Черкаське - 1240 наборів (бокси з їжею довготривалого терміну зберігання, гігієною і одягом)

✔️Від Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) сім’ям у яких виховується 2 і більше дітей надані продуктові набори з засобами гігієни та ковдрами:
🔘смт Черкаське - видано 77 наборів;
🔘Олександрівський старостинський округ - 50 наборів;
🔘Привільський старостинський округ – 27 наборів;
🔘Прелесненський старостинський округ – 21 набір;

✔️У рамках продовольчої безпеки країни, який реалізує ГС «ВАР» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) мешканці Черкаської громади отримали гуманітарну допомогу у вигляді посівного матеріалу овочевих культур (горох, морква, редиска, кабачки, квасоля, горох):
🔘 смт Черкаське – 369 наборів;
🔘 Привільський старостинський округ –368 наборів;
🔘Прелесненський старостинський округ – 406 наборів;
🔘Новомиколаївський старостинський округ - 200 наборів

✔️За сприянням волонтерів благодійної організації «Батьківщина Родина Обійми», та Товариства Червоного Хреста України проводилася видача гуманітарної допомоги для дітей від 0 до 18 років (дитячий одяг, підгузки, фрукти, паски, печиво, цукерки, ковбаса та сир):
🔘 Прелесненський старостинський округ – допомогу отримали 89 дітей.

✔️Від благодійної організації «Фонд Ріната Ахметова» надані продуктові набори з засобами гігієни сім’ям у яких виховуються діти з інвалідністю:
🔘Олександрівський старостинський округ - 7 наборів;

✔️Від Релігійної громади «Церква Переможців» м. Слов'янська Донецької області за підтримки благодійного фонду «We stand with Ukraine» та громадської організації «Сіверський Донець- відродження» дітей віком від 1 до 5 років забезпечено гумовими чобітками:
🔘смт Черкаське – видано 45 пар;
🔘Новомиколаївський старостинський округ - видано 11 пар;
🔘Олександрівський старостинський округ - видано 76 пар;
🔘Привільський старостинський округ – видано 40 пар;
🔘Прелесненський старостинський округ – видано 18 пар;

✔️Від Міжнародної медичної гуманітарної організації Лікарі без кордонів видано гуманітарну допомогу у вигляді засобів гігієни:
🔘Новомиколаївський старостинський округ – 72 набори.

✔️Благодійний фонд «Руки милості» місто Чернівці надали продуктову гуманітарну допомогу ( продукти харчування) у вигляді солодощів для сімей з дітьми, ковбасних виробів, яєць та хліба, допомогу отримали:
🔘Новомиколаївський старостинський округ – 200 сімей;

✔️Від представників Збройних сил України гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування (5 видів круп, консерви, ковбасні вироби, чай, кава, хлібо-пекарні вироби, тушонка, печиво, цукерки, медикаменти) отримали:
🔘Новомиколаївський старостинський округ - 200 сімей.

Як завжди, ми щиро дякуємо всім, хто допомагає й наближує нашу Перемогу! Бажаємо вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на вашому життєвому шляху.
Дякуємо за підтримку! 💙💛
Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦