Дата: 18.05.2023 10:14

Сьогодні, 18 травня, День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за права кримських татар.

Цього дня 1944 року радянська влада розпочала операцію з депортації кримськотатарського населення Криму. Цей злочин, спрямований проти автентичних мешканців Кримського півострова призвів до тисяч смертей кримських татар від голоду та хвороб.

Ця дата є тим більш трагічною, адже російські послідовники радянського тоталітаризму й нині продовжують порушувати права кримських татар в анексованому Криму.

Пам'ятаймо і шануймо пам'ять кожного, хто продовжує праведну боротьбу за свободу!