На території населених пунктів громади триває проведення робіт щодо санітарної очистки та благоустрою

Дата: 19.05.2023 12:21

Спільно зі Слов’янським міським центром зайнятості на території громади організовано суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану. Всього, до таких робіт, залучено 11 безробітних мешканців громади.

Залучені робітники працюють над ліквідацією стихійних сміттєзвалищ, обрізкою дерев, прибиранням узбіч доріг, тощо. КП «Громада» здійснюються обкіс узбіч доріг місцевого значення.

Вкотре нагадуємо, що на території Черкаської громади послуги зі збору та вивезення твердих побутових відходів надає КП «Громада», з яким всі жителі громади можуть укладати договори на надання послуг з вивезення побутових відходів.

Враховуючи вищевикладене, звертаємося до всіх мешканців громади із закликом не залишатися осторонь та приєднатися до заходів з благоустрою території. Давайте ж усі разом подбаємо про красу і зразковий санітарний стан громади, в якій живемо.