Зі святом останнього дзвониками!

Дата: 31.05.2023 09:28

Любі діти, шановні вчителі та батьки💙💛

Сьогодні, в останній день травня, вся освітянська родина Черкаської громади святкує останній дзвоник.

Через війну та усілякі випробування, що створював ворог цей рік був складним. Та головне, що ми усі вистояли — навчалися, працювали і кожний своєю працею наближав Перемогу.

Щиро вітаю всіх – учнів, випускників, вчителів, батьків із завершенням навчального року!

Дорогі випускники! Ви - надія для нашої країни. Вірю, що кожен з вас реалізує власні здібності, таланти, побудує успішну долю, буде гідним творцем свого життя і справжнім патріотом нашої країни!

Молодшим школярам бажаю продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Зі словами щирої вдячності звертаюся до вчителів. Уже понад рік ви міцно тримаєте освітній фронт України, виборюючи свободу та право обирати майбутнє своїх дітей. Працюючи у важких життєвих умовах , вкотре проявляєте відданість педагогічній праці.

Зичу усім вам добра й благополуччя, міцного здоров’я, миру та вільної незалежної землі під ногами!

Віримо в Перемогу України! Усе буде Україна! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Начальник селищної

військової адміністрації                                                       Олексій КРИВОКОНЬ