Твоя кар'єрна перемога. Нові можливості.

Дата: 01.06.2023 09:19

Саме під таким гаслом відбулося чергове засідання #Сезонна_ресурсна_майстерня_профорієнтації організованою фахівцями Слов’янського МЦЗ для викладачів Донбаський Державний Педагогічний Університет. Зустріч відбулася в дистанційному форматі.

Протягом заходу представники Слов’янського центру зайнятості знайомили учасників з особливостями ринку праці в сучасних реаліях та презентували новітні дистанційні можливості пошуку роботи для студентської молоді. А запрошений спікер кандидат психологічних наук, почесний професор кафедри Полтавського національного університету Володимир Моргун познайомив учасників з авторською методикою багатовимірного аналізу досягнень оптанта з метою профілювання освіти та профорієнтації.

Сумісна співпраця на платформі сезонної Ресурсної майстерні профорієнтації освітян та фахівців служби зайнятості видалася надзвичайно вдалою! Наприкінці заходу учасники домовилися зустрітися і в наступному учбовому році. Тож профорієнтаційна робота триває і надалі!