Про заборону масових заходів

Дата: 02.06.2023 14:47

У зв’язку з наближенням християнського свята Святої Трійці, з метою запобігання травматизму та загибелі населення вибухо-небезпечними предметами, враховуючи умови безпекової складової розпорядженням начальника Черкаської селищної військової адміністрації від 02.06.2023 № 87/01-04 заборонено проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів на території населених пунктів Черкаської селищної територіальної громади до іншого відповідного розпорядження.

Шановні мешканці Черкаської громади, просимо вас відповідально поставитись до цього повідомлення та (по можливості) обмежити відвідування культових споруд.

Також нагадуємо, що 03 та 04 червня 2023 року комендантська година розпочнеться, як зазвичай, з 21 години 00 хвилин і триватиме до 05 години 00 хвилин.