4 червня, Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії, заснований Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй.

Дата: 04.06.2023 11:01

4 червня Україна на державному рівні вшановує пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Дата дня вшанування була обрана не випадково, адже щорічно саме 4 червня відзначається Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії, заснований Генеральною асамблеєю Організації Об’єднаних Націй.

З метою вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації, діти та молодь громади виготовили фігурки білих голубів з паперу та розмістили їх в парках та дитячих майданчиках населених пунктів Черкаської ТГ, як символ перерваного життя.

Цей день є особливо важким і важливим для кожного громадянина України. Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу, щоб передати крик душі від страхіть, які довелося пережити та й досі переживати безневинним дітям…🇺🇦

Відділ культури та туризму

Черкаської селищної ради