Центр зайнятості забезпечує потреби роботодавців тут і зараз!

Дата: 06.06.2023 11:23

Цього тижня, за ініціативи Слов’янського міського центру зайнятості, для укріплення шляхів взаємовигідної співпраці, проведена робоча зустріч у приміщенні консультаційного центру консультанта роботодавця з фізичною особою-підприємцем Олександром Дацьковим, який працює у сфері торгівлі.

У ході зустрічі обговорювалися питання реалізації активних програм служби зайнятості, надано інформацію про послуги, які надає служба зайнятості, особливу увагу приділила можливості отримання мікрогрантів на розвиток бізнесу та компенсацій при працевлаштуванні безробітних осіб.

З підприємцем було обговорено поточні та перспективні  потреби в кадрах  та можливості служби зайнятості у підборі  персоналом.

Результатом зустрічі стало узгодження шляхів подальшої співпраці служби зайнятості та підприємця щодо підбору якісного кадрового потенціалу з урахуванням перспективних потреб роботодавця.