Благоустрій території біля пам’ятного знаку в селі Маячка

Дата: 14.06.2023 17:57

З метою гідного вшанування героїзму і самопожертви воїнів, полеглих за суверенітет і територіальну цілісність України Черкаською селищною військовою адміністрацією проведено роботи з благоустрою пам’ятного знаку загиблим у 2014 році військовослужбовцям ЗСУ в с. Маячка.

Територію біля пам’ятного знаку викладено тротуарною плиткою та підсипано щебнем.

Ми не маємо права забувати наших героїв які віддали своє життя за рідну землю! Вічна пам'ять загиблим, повага живим!

Слава Україні!🇺🇦🇺🇦

Інформаційна довідка:

пам’ятний знак встановлено у 2017 році волонтерами - Наталією і Віталієм Рожик з м. Коростишів за підтримки Черкаської селищної ради на околиці села Маячка, де 13 квітня 2014 року під час руху колона військовослужбовців, представників 95-ї Житомирської десантно-штурмової бригади була обстріляна терористами зі заздалегідь підготовлених позицій з підствольних гранатометів та щільним прицільним вогнем зі стрілецької зброї.

Внаслідок обстрілу загинули:

Майор Заброцький Вадим Йосипович;

Капітан Дульчик Віталій Георгійович;

Сержант Рудий Віталій Валентинович;

Сержант Славіцький Олег Вікторович;

Молодший сержант Хрущ Сергій Юрійович;

Старший солдат Якимов Олександр Валерійович.

Указом Президента України "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу", вони всі нагороджені орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Відділ культури та туризму

Черкаської селищної ради