Прийом на роботу безробітних – нові можливості для бізнесу

  • 47

Сьогодні наша країна переживає непрості часи. І іі відновлення та добробут безпосередньо залежать від роботи економіки. Для України важливий кожен, хто розпочинає чи відновлює свою роботу! Тільки працюючи разом, не опускаючи рук, з вірою в майбутнє можна отримати результат – бажане працевлаштування.

В цьому на власному прикладі переконався безробітний Сергій, звернувшись по пошук роботи до фахівців центру зайнятості. Маючи вищу економічну освіту та досвід роботи бухгалтером, менеджером шукав відповіді вакансії.  

До консультантів роботодавця Слов’янського міського центру зайнятості звернувся підприємець Костянтин, який шукав менеджера з адміністративної діяльності. Фахівці запропонували працедавцю скористатись новими фінансовими можливостями – отримати компенсацію за працевлаштування зареєстрованого безробітного з певної категорії відповідно до Постанови КМУ від 10 лютого 2023 р. № 124 «Про затвердження Порядку надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних». Рекрутери провели аналіз професійно-кваліфікаційного складу безробітних, врахували, що Сергій є особою з інвалідністю, та запропонували поспілкуватись з підприємцем.

Співбесіда пройшла вдало – Сергій отримав бажану роботу, а Костянтин – кваліфікованого працівника. Приємним бонусом стала компенсація у розмірі 50 відсотків фактичних витрат на оплату праці, але не більше розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством на момент виплати.

Запрошуємо інших роботодавців скористатись новими можливостями! Робота в цьому напрямку триває!