Благодійна допомога

Дата: 06.07.2023 12:15

Сьогодні, 06.07.2023 мешканці смт Черкаське отримали гуманітарну допомогу у кількості 1511 продуктових наборів від Благодійної організації «Благодійний Фонд «Ґлобал Емпавермент Мішн ЮА»

Відповідно до умов благодійного фонду допомога видавалася з розрахунку один продуктовий набір на одне домогосподарство.

Ми щиро дякуємо за допомогу і підтримку!

Шановні мешканці Черкаської громади!

Черкаська селищна військова адміністрація разом з міжнародними благодійними фондами та організаціями прикладає максимум зусиль для забезпечення вас гуманітарною допомогою. Просимо вас бути чемними, з повагою ставитися  один до одного та організаторів видачі допомоги! Дотримуйтесь елементарних правил поведінки в громадських місцях!

Будьте вдячними, допомагайте один одному і не забувайте сказати хоча б крихітне «Спасибі» людині, яка допомогла вам.