Вічна пам’ять і слава Герою!

Дата: 06.07.2023 12:16

Безжальна війна продовжує забирати тих, хто любить свою країну і безстрашно стоїть на її захисті. Ще одне життя обірвали російські загарбники…

03 липня 2023 року від отриманих поранень не сумісних з життям, помер військовослужбовець - старший водій 43 штурмової бригади Левін Олексій Едуардович.

Від імені всієї Черкаської громади, Черкаської селищної військової адміністрації висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.

Олексій Левін народився 09 лютого 1986 року в селі Новомиколаївка Черкаської громади. Випускник Новомиколаївської загальноосвітньої школи. Закінчив  Слов'янський фаховий коледж Національного авіаційного університету. З дитинства понад усе любив грати у футбол та волейбол.

З грудня 2022 року став до лав Збройних сил України, брав участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії російської федерації.

У нього залишилися дружина, батьки, сестра.

Доземний уклін воїну-захиснику!

Вічна пам’ять і слава Герою!