Директорка Слов’янського міського центру зайнятості Ольга Рибальченко відвідала Черкаську територіальну громаду

  • 50

На початку вересня директорка Слов’янського міського центру зайнятості Ольга Рибальченко відвідала Черкаську територіальну громаду та поспілкувалась з її головою Олексієм Кривоконем.

В ході зустрічі обговорили питання реалізації в громаді активних програм зайнятості, створення нових робочих місць, надання допомоги безробітним, що особливо актуально для сільського населення в теперішній час. Пані Ольга докладно зупинилась на можливості отримання роботодавцями допомоги по частковому безробіттю, компенсаційних програмах при прийомі на роботу безробітних, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, грантових програмах підтримки бізнесу. Розглянули також перспективи отримання ваучеру на навчання та нової професії в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Торкнулись питання суспільно-корисних робіт та участі безробітних у відновленні громади.

У підсумку зустрічі домовились щодо посилення співпраці, а також організації виїзних прийомів фахівцями Слов’янського міського центру зайнятості.