Закликаємо неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки

Дата: 27.09.2023 12:44

Через власну недбалість і нехтування протипожежними правилами, громадяни наражають на небезпеку своє життя та здоров’я, а також оселю та майно.

Найстрашніше, що через безвідповідальність однієї людини можуть постраждати інші – рідні, сусіди, співмешканці багатоквартирного будинку.

Особливої актуальності ця проблема набуває у період похолодання, коли для обігріву помешкань громадяни застосовують пічне опалення, каміни та електроприлади.

Закликаємо неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки ⤵️

🔸перед початком, а також упродовж всього опалювального сезону очищайте димоходи та печі від сажі;

🔸не допускайте перегріву печей. Слідкуйте, щоб в стінах печей і димарів не було тріщин;

🔸біля печі перед топковим отвором прибийте металевий лист розміром не менше 50х70 см;

🔸печі та інші опалювальні прилади повинні мати протипожежні розділки (відступки) від горючих конструкцій;

🔸не застосовуйте для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади;

🔸не користуйтеся для розпалу печей легкозаймистими рідинами;

🔸забороняється використовувати обігрівальні прилади для сушіння одягу та інших матеріалів;

🔸не залишайте ввімкненими обігрівальні пристрої під час виходу з будинку.

🔸заборонено користуватися відкритим вогнем для освітлення приміщення. Для цієї мети безпечніше та ефективніше застосовувати електричні ліхтарі.

ВАЖЛИВО - забороніть використання відкритого вогню та електроприладів дітям!

Виконання елементарних правил пожежної безпеки збереже ваше життя та майно від вогню.