Вже десятий рік військові Збройних Сил України мужньо боронять терени нашої держави від російського окупанта.

  • 107

Вже десятий рік військові Збройних Сил України мужньо боронять терени нашої держави від російського окупанта. У кривавому протистоянні з агресором, ми втрачаємо найкращих представників української нації, які ціною власного життя відстоювали свободу, мир і право на життя в незалежній країні. Є болючі втрати і в Черкаській громаді…

На передодні Дня захисників і захисниць України начальник Черкаської селищної військової адміністрації Олексій Кривоконь відвідав родини загиблих Героїв та вкотре висловив свою шану та повагу, ознайомився їхніми нагальними проблемами та потребами, які пообіцяв вирішити в найкоротші терміни.

В рамках місцевої цільової програми, з метою соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців дітям загиблих Героїв виплачено матеріальну допомогу до Дня захисників і захисниць України.

Також, цими днями за участю керівництва відбулось покладання квітів до пам’ятних знаків та могил загиблих Захисників України.

Наша громада завжди пам’ятатиме про участь земляків у майбутній перемозі. Знаємо, що жодна допомога не загоїть біль втрати. Та все ж … Вважаємо за обов'язок підтримати сім’ї загиблих Героїв, захистити та допомогти!

Слава Україні!