Дата: 24.10.2023 16:54

🔸 Під час спілкування з мешканцями фахівці навели сумну статистику виникнення пожеж на відкритій території та у житловому секторі, спричинених необережним поводженням з вогнем громадянами. Зауважили, що спалювати листя та залишки сухої рослинності категорично забороняється. Листя, гілки деревини, рослини й трав'янисті рештки необхідно вивозити на спеціальні полігони або на відведені майданчики для приготування компостів та інших органічних добрив. Також забороняється розводити багаття, особливо у вітряну погоду, користуватися відкритим вогнем на відстані менше ніж 30 м від будівель та споруд.

🔸 Для закріплення отриманої інформації громадянам вручали тематичні пам’ятки та листівки