Про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Черкаській селищній військовій адміністрації Краматорського району Донецької області

Дата: 31.10.2023 10:59

З метою забезпечення належної соціальної допомоги і підтримки внутрішньо переміщених осіб, мешканців Черкаської селищної територіальної громади, розпорядженням начальника селищної військової адміністрації від 22.09.2023 №194/01-04  утворено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Черкаській селищній військовій адміністрації (далі - Рада). Затверджено Положення про Раду та її персональний склад. Кількість членів Ради складає 18 осіб, з яких:

• представники виконкому та його структурних підрозділів – 6 осіб;
  • внутрішньо переміщені особи – 9 осіб;
  • представники громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб – 3 особи.

На першому засіданні Ради, яке відбулося 26 вересня 2023 року, було обрано керівний склад Ради.

30 жовтня 2023 року відбулося чергове засіданні Ради з питань внутрішньо переміщених осіб, на якому були визначені пріоритетні напрями роботи Ради та затверджено план роботи на 2023 – 2024 роки.