Подія, наповнена позитивними емоціями, щирими словами, численними побажаннями успіху та процвітання, відбулася нещодавно у Слов’янському міському центрі зайнятості.

  • 42

Для представників малого і середнього бізнесу провели семінар — тренінг за участю переможців Слов’янщини урядової програми “єРобота” “Власна справа”.

Кожен з учасників мав змогу поділитися досвідом участі у проекті та надати корисні поради по веденню бізнесу у сучасних умовах.

 Зі свого боку  фахівці центру зайнятості щиро привітали переможців програми, і закликали представників бізнесу скористатися фінансовими механізмами та ресурсами, які надає служба зайнятості. А це - урядова ініціатива «єРобота», видача ваучерів  на навчання, низка компенсаційних програм для працедавців, які забезпечують роботою вимушено переміщених осіб чи окремих категорій безробітних.

“Вдячна організаторам за такий мотивуючий захід, за можливість надихнутися історіями успіху грантоотримувачів, узнати про нові направлення та розширення грантової програми» - ділиться учасниця заходу Світлана Хаблак. 

Слов’янський міський центр зайнятості планує проводити такі зустрічі і надалі.