ЦІКАВА ЗУСТРІЧ З ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ

Дата: 22.09.2017 17:01

Фото без опису        Фото без опису

Фото без опису        Фото без опису

У рамках місячника з профілактики дитячого травматизму "Увага! Діти на дорозі! " у Черкаській ЗОШ І-ІІ ст та Черкаському ДНЗ "Дюймовочка" пройшла цікава зустріч з представниками Слов'янського відділу поліції : інспектором з ЮП капітаном поліції Вікторією Гаркач та інспектором з безпеки дорожнього руху Дмитром Єсауловим. Вікторія Гаркач та Дмитро Єсаулов розповіли дошкільнятам та молодшим школярам про правила дорожнього руху, познайомили з дорожніми знаками. Дітлахи відчули себе зовсім дорослими учасниками дорожнього руху, коли рухались на велосипедах та іграшкових автомобілях по уявній автотрасі, виконуючи команди поліцейського-регулювальника. А найбільший інтерес викликав справжній поліцейський автомобіль з рацією та сигналізацією. Кожен з дітей мав змогу посидіти в поліцейському автомобілі, ввімкнути сирену та закликати в гучномовець «водіїв» та «пішоходів» до порядку на дорозі.

Звернули увагу дітлахів на  День без автомобілів, який проходить 22 вересня, коли бажано відмовитися від авто з метою зменшення викидів шкідливих газів.