День ветерана та людини похилого віку відзначили в Привіллі

Дата: 04.10.2017 17:11

Фото без опису        Фото без опису

28 вересня в приміщенні Привільського сільського культурно – просвітницького центру відбувся святковий концерт, присвячений особливій даті – дню Ветерана та людей похилого віку. На святі були присутні жителі похилого віку села Привілля. Голова ради ветеранів Булгаков М.А. та староста села Колісник Т.М. поздоровили присутніх зі святом, побажали їм міцного здоровя та мирного неба, а учні Привільської ЗОШ та учасники художньої самодіяльності Привільського СКПЦ вітали усіх стареньких людей піснями та запальними українськими танцями. Вдячні глядачі з гарним настроєм насолоджувалися концертом. Після концерту на присутніх людей похилого віку чекав солодкий чай з солодощами.

У холі Привільського закладу культури була оформлена тематична книжкова виставка «Душа ніколи не старіє». Виставка направлена на підтримку гармонії у людей похилого віку. Тут були представлені книги садівникам і дачникам,енциклопедія фермера, поради як відновити зір, зберегти слух, рецепти правильного харчування, схеми по в’язанню та інше. Представлені журнали «ЗОШ» і газети «На пенсії».