Засідання виконавчого комітету Черкаської селищної ради

Дата: 02.02.2017 17:13

Фото без опису  Фото без опису

31.01.2017 року в Черкаській селищній раді відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому були присутні члени виконкому, начальники відділів структурних підрозділів, старости сіл селищної ради.  На виконком були винесені та розглянуті питання різних напрямків. Це і питання,  що стосуються виконання бюджету селищної ради за 2016 рік, Програми соціально – економічного розвитку на території селищної ради за 2016 рік, закупівель товарів,  робіт і послуг з використанням електронної системи закупівль, про утворення Форуму місцевого розвитку Черкаської селищної ради,  затвердження  Програми підтримки соціально  незахищених верств населення « Турбота»  Черкаської селищної ради на 2017 рік, затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Черкаської селищної ради та інші питання .