Завершився конкурс на кращу новорічну іграшку

Дата: 25.12.2023 18:50

Щорічно в Черкаській громаді з метою розкриття творчого потенціалу дітей, виховання і розвитку художнього смаку та збереження довкілля проводиться конкурс на кращу новорічну іграшку.🎉❄️

Цього року до створення ялинкових прикрас долучились 70 юних учасників, які представили свої казкові витвори. Символ року - дракончик, снігові кулі, квіти, казкові герої, ялинки - розмаїття творчих робіт дітлахів вражає. І у кожну іграшку вкладено чимало яскравих ідей, вигадок та вмінь!
25 грудня в приміщенні Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру підбили підсумки конкурсу. На заході всіх присутніх привітали з прийдешніми новорічними та різдвяними святами начальник Черкаської селищної військової адміністрації Олексій Кривоконь, начальник відділу культури та туризму Олена Кашуба, директор Черкаського БІКІЦ Ярослав Батан та нагородили 11 лауреатів і 8 володарів спеціального призу. Але незалежно від висновку оргкомітету, всі юні учасники отримали солодкі подарунки та дипломи.
Щиро дякуємо всім маленьким мешканцям громади за талант, активність та креатив, а нашим меценатам за чудові подарунки для всіх учасників!
Бажаємо всім натхнення та подальших звершень!🎅