17 січня 2024 року працівники відділу культури та туризму Черкаської селищної ради взяли участь у тренінгу “Нульова терпимість до гендерно зумовленого насильства (ГЗН): ефективна допомога постраждалим” у м. Дніпрі.

Дата: 19.01.2024 10:36

Цей тренінг був покликаний зміцнити компетенції субʼєктів, що надають допомогу постраждалим від гендерно зумовленого насильства. Тим самим, покращити координацію й, відповідно, якість надання послуг потерпілим від різних форм гендерно зумовленого насильства фахівцями та фахівчинями у Донецькій області.

Захід організовано ГО “Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” за підтримки Структури ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки) в межах проєкту «EU4Recovery - Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) та фінансової підтримки Європейського Союзу.