Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашої колеги, начальника відділу земельних відносин та агропромислового комплексу Черкаської селищної ради Світлани Володимирівни Стребіж

Дата: 23.01.2024 12:18

Понад 20-ти років трудової діяльності вона віддала роботі з громадянами та фермерами громади, справі земельної політики в селищній раді, де проявила себе справжнім фахівцем. Неймовірна завзятість, відповідальність та впевненість в собі принесли свої плоди. Світлана Володимирівна неодноразово була відмічена нагородами різного рівня.

Раптово, несподівано, дуже болісно. Перестало битися серце чарівної, доброзичливої жінки і чуйної, люблячої матусі.

Щирі співчуття родині, хай Бог допоможе пережити цей біль та горе.

Вічна пам'ять.