До відвідувачів Гуманітарного ХАБу завітали митці «Культурного десанту»

Дата: 09.02.2024 14:10

На цьому тижні до відвідувачів Гуманітарного ХАБу (Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру) завітали митці «Культурного десанту».

Для дітей показували інтерактивну виставу «Як вовк гусям співав» про те, як важливо залишатися собою. Малеча не лише дивились виставу, а і з задоволенням брала в ній участь. Також, гості приїхали з подарунками, всі діти отримали книжки в рамках акції «Українським дітям – українську книгу». Наприкінці заходу начальник Черкаської селищної військової адміністрації Олексій Кривоконь висловив слова подяки військовим за їхню неймовірну роботу та зацікавленість у розвитку та вихованні наших дітей.

Щиро дякуємо за позитивні емоції і щасливі посмішки наших дітей Культурним силам України, Малому театру маріонеток (м. Харків) та допомогу в організації заходу Краматорській районній державній адміністрації.

Разом до Перемоги! 💙💛

За інформацією