Черкаська селищна військова адміністрація
Краматорського району Донецької області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформуємо про початок реалізації нового проєкту під назвою «Підтримка прихистку для найбільш уразливих людей, які постраждали від конфлікту в Україні».

Дата: 13.03.2024 11:05
Кількість переглядів: 121

Фото без опису

Донецька обласна державна адміністрація повідомляє, що Донецька обласна організація Товариство Червоного Хреста України разом із Люксембурзьким Червоним Хрестом, у партнерстві з німецьким товариством GIZ, досягли домовленостей про початок реалізації нового проєкту під назвою «Підтримка прихистку для найбільш уразливих людей, які постраждали від конфлікту в Україні».

Зазначений проєкт реалізовуватиметься на території Донецької області та передбачатиме проведення ремонтів легкого та середнього рівня складності в приватних будинках (житло має бути пошкоджене не більше ніж 40 %), пошкоджених внаслідок військових дій (виконання ремонтних робіт(заміна вікон, дверей, ремонт покрівлі тощо).

Кінцевим бенефіціаром допомоги під час реалізації цього проєкту можуть бути постраждалі особи з числа:

- малозабезпечених осіб;

- багатодітних родин;

- осіб з інвалідністю.

Вибір кінцевих бенефіціарів (всього близько 100 домогосподарств) буде здійснюватися виключно Донецькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.

Для подання заявки на отримання допомоги постраждалим особам необхідно заповнити google-форму за посиланням: https://forms.gle/8Sq5SRRPjy1f7ytu8.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь