Оновлюйте облікові дані в ЦНАПі Черкаської селищної ради

Дата: 24.05.2024 12:10

18 травня набув чинності закон про мобілізацію, тож військовозобов’язані українці віком 18–60 років протягом 60 днів мають оновити облікові дані. Зробіть це в ЦНАПі, щоб не стояти в чергах та швидко й зручно виконати норму закону без відвідування ТЦК.

Як це працює❓

Військовозобовʼязаний українець чи українка приходить до ЦНАПу 👉🏻 надає актуальні дані про себе та підтверджує їх 👉🏻 адміністратор вносить дані в електронну систему 👉🏻 інформація автоматично підтягується в Оберіг 👉🏻 заявник отримує витяг з печаткою і підписом адміністратора ЦНАПу про актуалізацію даних.

Навіть якщо ви не маєте військового квитка, багато років не були у військкоматі або з певних причин не оновлювали дані в ТЦК, зробіть це в ЦНАПі. Так ви виконаєте норму закону та убезпечите себе від штрафу.