Черкаська селищна військова адміністрація
Краматорського району Донецької області

Звіт поліцейських офіцерів громади за І півріччя 2024 року.

Дата: 05.07.2024 18:21

Фото без опису

05 липня 2024 року поліцейські офіцери Черкаської громади Віталій ПАДАЛКА та Іван ГОРДЄЄВ звітували про свою роботу за І півріччя 2024 року.

Зокрема, офіцери доповіли про основні результати діяльності та проведену роботу у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, охорони та захисту прав дітей, співпрацю зі Службою у справах дітей та Центром надання соціальних послуг Черкаської селищної ради. Розповіли про проведену роботу щодо профілактики правопорушень та злочинів, пов’язаних з пияцтвом, дотриманням заборони торгівлі алкогольними напоями, крадіжками, шахрайством.

За звітний період поліцейськими офіцерами громади було прийнято 115 викликів, розглянуто 238 матеріалів. В сфері запобігання та протидії домашньому насильству перевірено 36 осіб, що вчиняє домашнє насильство, винесено 13 термінових заборонних приписи стосовно кривдників, складено 14 адміністративних протоколів  за порушення ст. 173-2 КУпАП «Вчинення домашнього насильства».

У сфері охорони захисту прав дітей: відвідано 83 сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах, складено 5 адміністративних протоколів за ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».

Проводилася профілактична робота у сфері громадської безпеки, складено 38 адміністративних протоколів.

Щодо кримінальних правопорушень -  22 відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань:

- розкрито та направлено до суду 9 кримінальних правопорушень;

- розглянуто 8  правопорушень по яким прийнято рішення згідно кримінальних ст. 284 КПК України;

- 5 справ знаходяться на досудовому розслідуванні.

Спільними зусиллями ми зробимо громаду безпечною!

Фото без описуФото без опису